Basketbal - mladší hoši

8. 12. 2023

Dne 6.12.2023 se v TJ Sokol Žižkov konal turnaj 8. a 9. tříd z Prahy 3 v basketbale. Naši školu reprezentovali studenti z prim a sekund, jmenovitě: Dopita, Chaloupka, Nitschmann, Marek, Mařík, Richter, Rieger a Švehlík.
Turnaj se hrál systémem dvou skupin, dle pořadí ve skupinách hráli vítězové o první a druhé místo, druzí o třetí a čtvrté a tak dál.
Naši skupinu jsme jednoznačně vyhráli a pak už jsme jen nedočkavě očekávali, jak dopadne skupina druhá a jaký soupeř na nás nakonec vyjde. Soupeř nás ale ničím nepřekvapil a kluci si bez větších problémů vybojovali další výhru a postup do pražského finále.
Všechny naše reprezentanty musím pochválit za odvedenou hru, nasazení a morálku a budu se těšit na jejich další určitě skvělé výkony……

Petra Šmardová