Hockeyshow 4. 4. 2023 ICE aréna Letňany

27. 4. 2023

Jako každý rok uspořádala škola Hockeyshow za podpory finančních prostředků z Klubu rodičů a přátel školy. A jako každý rok jsem se rozhodla, že se tohoto utkání studentek proti profesorkám a studentů proti profesorům zúčastním jako fotograf, hlídač klíčů, puků a zkrátka všeho potřebného.

Kluci trénují hokej během celého školního roku v rámci tělesné výchovy. Zde musím vyzdvihnout účast kolegů na této akci, kteří si přijdou zahrát jednou za rok, a našeho dlouholetého člena KRPŠ a kamaráda Vladimíra Holzknechta, jenž se zúčastnil několika tréninků a na ledě tak reprezentoval rodiče. Děkujeme!

Letos se dvě studentky přidaly k tréninkům, ostatní děvčata si šla jen několikrát hokej zkusit. Avšak všechny hrály s velkým nasazením.

Rádi jsme také viděli kolegyně (Dočekalovou, Tužovou, Šmardovou, Trunečkovou, Brožovou a nesmíme zapomenout na brankářku Urbanovou) v akci.

Studentky vyhrály 4:2.

Holky, gratulujeme!!!

Letošní rok studenti přišli do školy i do arény v oblecích jako „profíci“ (viz foto).

Ředitel Kašpar, kantoři Musil, Imramovský, Klíma, Tříska, Stříbný, jako výpomoc kolegyně Šmardová i Vláďa Holzknecht z KRPŠ už na ledě netrpělivě očekávali letošní sestavu.

Kluci chtěli samozřejmě vyhrát a bylo vidět od prvních minut zápasu, že jdou do toho naplno a napříč třídami hráli jako tým.
Kluci se předvedli v nejlepším světle (jejich nadšení i bojovnost), ale kdo za to může? No přece kolegové Klíma a Šmardová, kteří je připravují už od října.

Studenti vyhráli nad profesory 8:1.

Kluci, gratulujeme!!!

Moc mě potěšilo, že se dostavili i další kolegové tuto akci podpořit jako diváci – Dovčiaková, Floriánová, Emanovská, Šilhánková a bývalý ředitel Macek.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem studentům Gymnázia Na Pražačce, kteří si přišli užít atmosféru setkání studentů s kantory někde jinde než ve škole.

Doporučuji dát příště vědět rodičům, prarodičům, kamarádům, … protože vidět slečny v hokejové výzbroji je nezapomenutelný zážitek.

Za rok jsme tu zpátky a už se těšíme, jak to dopadne.

Magdalena Horáková