Hockey Show 12. 4. 2022

26. 4. 2022

V úterý 12. dubna se ve sportovní hale v Letňanech konala námi všemi dlouho očekávaná hockeyshow, tedy každoroční hokejový zápas Gymnázia Na Pražačce. K zápasu nastoupil již tradičně učitelský sbor v modrých barvách, který byl v zápase mužů doplněn ještě o studenty kvint. Druhý tým tvořili studenti a studentky sext, a to v barvách červených.
Jako první nastoupily na led v 15:00 studentky a profesorky. Za hojného povzbuzování svých spolužáků či kolegů skončil nakonec zápas za nemalého přispění paní profesorky Šmardové vítězstvím týmu modrých. V 16:00 začínala poté hodina čistého času pro muže. Po rychlém bruslení, pár pádech, obětavých zákrocích brankářů a spoustě skvělých akcí ze strany útočících i obránců byl odpískán konec. Výsledný stav 5:5.
Ač byl tedy hlavní program u konce, čas se rozejít k oslavám a pozápasové relaxaci ještě nenastal. Od 17:00 bylo totiž naplánováno volné bruslení pro všechny, kteří dosud fandili. Po rychlém bruslení, možná ještě více pádech a společné zábavě byla tedy hockeyshow oficiálně ukončena.
Děkuji tímto všem tvrdě trénujícím za jejich nadšení při trénincích a poté i při samotném zápase. Gratulace vítězům a samozřejmě i poraženým, a těším se na příští sezónu!

Klára Fialková, kvinta D

Všem fanouškům děkujeme za skvělou atmosféru! Zvláště pak děkujeme panu řediteli Kašparovi, učitelům a dalším zaměstnancům našeho gymnázia, že nás po celou dobu ochotně podporovali.

Domníváme se, že zorganizovat takovouto akci je náročné a je určitě dobře, když se sejde skupina aktivních účastníků a dá celou akci dohromady.

Klub rodičů přispívá jako každý rok na pronájem haly v Letňanech, kde se hockeyshow koná.
Rozhodli jsme se odměnit věcnými dárky neobvyklé výkony studentů i učitelů.

Ocenili jsme tyto kategorie :
• nejhezčí gól - Viola / Jakub H.
• za účast - chtít nastoupit – Eliška Ch. / Jáchym S.
• nejkurióznější pád – Magdalena P. / Adam H.
• nejlepší výkon učitele – Petra Š.
• za odhodlání nastoupit za učitelský sbor – Bára D.

V Letňanech jsme společně vytvořili velmi příjemnou atmosféru a rádi bychom Vás tímto chtěli pozvat zase za rok na stejné místo, abyste zažili tu prima hokejovou náladu a podpořili studenty, kamarády, učitele, rodiče a jiné známé.

Sportu zdar

Člen KRPŠ a ekonomka GNP