Biologická olympiáda ve školním roce 2021/2022

28. 6. 2022

V letošním roce soutěžilo celkem 10 soutěžících ve všech kategoriích.
V nejmladší kategorii C (primy a sekundy) zvítězila ve školním kole Kristina Dvořáková, v obvodním kole pro Prahu 3 se umístila na 2. místě a v krajském kole pro celou Prahu byla na 16. místě.
V kategorii B (tercie a kvarty) nás reprezentovala vítězka školního kola Anna Matějková, která se v krajském kole umístila na 4. místě.
A v kategorii A nás v krajském kole reprezentovaly 2 maturantky Anna Tereza Voříšková a Barbora Zelená, které se umístily na 19. a 29. místě. Každoroční účast v biologické olympiádě oběma studentkám pomohla v přijetí a ještě i pomůže v dalším studiu biologických oborů na VŠ.
Všem účastníkům letošní biologické olympiády děkuji za jejich práci a výše zmíněným nejúspěšnějším studentkám GRATULUJI.

Štěpánka Kaňková