Adaptační kurz primy A

1. 10. 2021

Se spoustou obav jsem se 1. září 2021 vydala na adaptační kurz společně s 29 neznámými lidmi. Po krátké cestě autobusem jsme dorazili do Sloupu v Čechách, kde jsme trávili čtyři dny. Díky seznamovacím hrám jsem se naučila jména všech svých spolužáků a několika žáků z primy C, která byla na kurzu s námi, i když program většinou probíhal odděleně. Vyzkoušeli jsme si slaňování a lezení na pískovcových skalách. Zažili jsme krásnou prohlídku hradu. Prošli jsme si různými aktivitami včetně pádu důvěry, noční bojovky a táboráku. Sama za sebe musím říci, že mně nejvíce zaujalo závěrečné „divadelní“ představení, které si každá třída nacvičila na zadané téma. Byl to nabitý čas s úžasnými zážitky a jsem ráda, že jsem takto mohla trávit první týden školního roku se svou novou třídou.

Eva Glaserová prima A