Pražačka slaví 60. narozeniny

1. září uplyne 60 let od vstupu prvních studentů na půdu školy, která dnes nese jméno Gymnázium Na Pražačce. Toto výročí oslavíme v týdnu od 11. do 15. září 2017. Během tohoto týdne můžete navštívit školu a zavzpomínat na vlastní studentská léta. V průběhu týdne proběhnou 2 akce - v úterý 12. září setkání absolventů v budově školy a ve čtvrtek 14. září společenský večer v kině Aero. Podrobnosti budeme průběžně zveřejňovat.

Pokud patříte k absolventům našeho gymnázia a máte nějaké vzpomínky, fotografie, filmy či jiné památky, budeme rádi, když se s námi o ně podělíte. Obraťe se prosím buďto přímo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na pamětníka, dlouholetého učitele a ředitele pana Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .