Pražačka slaví 60. narozeniny

1. září uplyne 60 let od vstupu prvních studentů na půdu školy, která dnes nese jméno Gymnázium Na Pražačce. Toto výročí oslavíme v týdnu od 11. do 15. září 2017. Během tohoto týdne můžete navštívit školu a zavzpomínat na vlastní studentská léta. V průběhu týdne proběhnou 2 akce:

V úterý 12. září od 17:00 hodin se bude konat setkání absolventů v budově školy. Ve škole bude výstava prací studentů výtvarného oboru. Budete se moci setkat s pracovníky školy, pokusíme se přivést do školy co nejvíce bývalých kolegů. Bude pro Vás připraveno drobné občerstvení, včetně grilovaných pochoutek.

Ve čtvrtek 14. září proběhne společenský večer v kině Aero. Součástí moderovaného večera bude vystoupení školního sboru Repetice, vzpomínky a rozhovory s pamětníky, zajímavými a významnými absolventy školy a bývalými učiteli. Nebude chybět prezentace vzpomínkových fotografií a filmů ze života školy.

U příležitosti tohoto výročí vydáváme ALMANACH, který bude možno zakoupit po celou dobu ve škole a na zmiňovaných akcích. Stejně tak drobné upomínkové předměty gymnázia.

Pokud patříte k absolventům našeho gymnázia a máte nějaké vzpomínky, fotografie, filmy či jiné památky, budeme rádi, když se s námi o ně podělíte. Obraťe se prosím buďto přímo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na pamětníka, dlouholetého učitele a ředitele pana Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .