Gymnázium Na Pražačce
   
Velikost písma

Pražačka slaví 60. narozeniny

Tisk


1. září uplyne 60 let od vstupu prvních studentů na půdu školy, která dnes nese jméno Gymnázium Na Pražačce. Toto výročí oslavíme v týdnu od 11. do 15. září 2017. Během tohoto týdne můžete navštívit školu a zavzpomínat na vlastní studentská léta. V průběhu týdne proběhnou 2 akce:

V úterý 12. září od 17:00 hodin se bude konat setkání absolventů v budově školy. Ve škole bude výstava prací studentů výtvarného oboru. Budete se moci setkat s pracovníky školy, pokusíme se přivést do školy co nejvíce bývalých kolegů. Bude pro Vás připraveno drobné občerstvení, včetně grilovaných pochoutek.

Ve čtvrtek 14. září proběhne společenský večer v kině Aero. Součástí moderovaného večera bude vystoupení školního sboru Repetice, vzpomínky a rozhovory s pamětníky, zajímavými a významnými absolventy školy a bývalými učiteli. Nebude chybět prezentace vzpomínkových fotografií a filmů ze života školy.

U příležitosti tohoto výročí vydáváme ALMANACH, který bude možno zakoupit po celou dobu ve škole a na zmiňovaných akcích. Stejně tak drobné upomínkové předměty gymnázia.

Pokud patříte k absolventům našeho gymnázia a máte nějaké vzpomínky, fotografie, filmy či jiné památky, budeme rádi, když se s námi o ně podělíte. Obraťe se prosím buďto přímo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na pamětníka, dlouholetého učitele a ředitele pana Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .