Sportovní soutěže říjen, listopad

V měsíci říjnu a listopadu se naši studenti zúčastnili několika sportovních soutěží, někde se dařilo více, jinde jsme naopak sbírali cenné zkušenosti.
27. 9. - Minifotbal SŠ – 5.místo
6. 10. - Minifotbal – 5. místo
Ač chlapská kategorie, prima-sekunda, naši školu reprezentovaly i 2 dívky.
12. 10. - Přespolní běh – Krajské kolo – 1. místo v Praze
Zde si dívky, tercie-kvinta, vybojovaly postup z okresního kola (1.místo) až na Kraj. Ačkoliv nepatřily mezi favoritky, předvedly úžasný běh a vyhrály krajské kolo. Tedy celkové 1. místo v kategorii V. dívky Praha.
18. 10. - Studentský štafetový maraton – 15. a 21. místo
Druhý ročník závodu štafet pro střední školy. Naši školu reperzentovala 2. družstva, každé se skládalo z 10 běžců (4,2 km pro každého). Složení družstva bylo 9 studentů a 1 pedagog příslušné školy.
23. 10. - Stolní tenis SŠ - dívky – 3.místo Praha
Složení týmu: Laura Štěpánková, Ana Hořejší
1. 11. - Florbal – chlapci – 2. místo
Chlapci, prima-sekunda, vyhráli svoji základní skupinu , čímž postoupili do finálové skupiny o 1.-3. místo, kde obsadili celkové druhé místo.
1. 11. - Basketbal 3 na 3 – chlapci – 10.místo Praha
Složení: Voves, Moravec, Václavík, Cranford
3. 11. - Florbal – dívky – 4. místo
Dívky narazily hnedka v základní skupině na pozdějšího vítěze a tak bojovaly ve skupině o 4.-6. místo, kde svoje zápasy všechny vyhrály a tím obsadily celkové 4. místo.
15. 11. - Plavecko-běžecký závod – 2. místo
Jen jedna studnetka našla dovahu a vrhla se do plavecko-běžeckého závodu a reprezentovala naši školu – Kateřina Hobzová 5.D. a obsadila krásné druhé místo!
Petra Šmardová