Velikost písma

Sportovní soutěže září 2017:

Tisk

volejbal dívky – 25. 9. 2017

V pondělí 25. 9. se konala, na venkovních hřištích SK Meteor Praha, sportovní soutěž ve volejbale dívek. Gym. Na Pražačce reprezentovaly (Bařinová Aneta, Novotná Julie, Drymlová Michaela, Schicková Tereza ,Čermáková Růžena,Šmejkalová Bára, Vlachová Karolína, Beránková Alžběta, Hořejší Anna). Dívky vyhrály svoji mini skupinu, kde porazily 2:0 na sety OA Heroldovy sady a SZŠ 5. května. V semifinále nestačily na tým dívek z gym. Na Zatlance, který byl složen čistě z „profi“ volejbalistek. Holky se snažily, bojovaly, ale prohra v semifinále nás odsoudila ke konečnému 3.-4. místu ve skupině A.

přespolní běh dívky/chlapci – 26. 9. 2017

V úterý 26. 9. se družstvo dívek (Anna Voříšková, Anna Jirglová, Agáta Štěpánková a Pavla Procházková) a družstvo chlapců (Kryštof Žák, Jáchym Sobotka, Jakub Holubec a Štěpán Srb) zúčastnila sportovní soutěže v přespolním běhu. Trať pro dívky měřila 1500m. a pro chlapce 2000m. Dívky vybojovaly (vyběhaly:-)) celkové 4. místo z 9. přihlášených škol a chlapci nenašli mezi 9. školami přemožitele a obsadili krásné 1. místo, čímž si vybojovali účast na krajském kole (12.10.).