Taylora by bylo dobré následovat

Taylor Lei ze sexty D Gymnázia Na Pražačce v Praze nesložil jen dokonalou maturitu se samými jedničkami, ale získal také stipendium pro obzvláště nadané absolventy německých zahraničních škol a škol s německým jazykovým diplomem.

Toto stipendium platí pro kompletní studium na německé univerzitě nebo vysoké škole, tzn. minimálně tři roky až k bakalářskému ukončení, eventuálně také déle k získání magisterského stupně.  DAAD (Německá akademická výměnná služba) rozděluje tato stipendia mezi vynikající abiturienty, kteří jsou na špičce nejen v německém jazyce, ale také ve všech ostatních předmětech. Taylor patří k pěti vybraným uchazečům z České republiky ze škol s německým jazykovým diplomem. Ostatní úspěšní studenti jsou z Gymnázia Lesní čtvrť ve Zlíně, z Masarykova gymnázia v Plzni, z Gymnázia Thomase Manna v Praze a z Arcibiskupského gymnázia v Praze. Taylor se rozhodl pro studium informatiky v Mnichově a DAAD bude jeho studium financovat. Gratulujeme! Ostatní studenti by mohli tímto získat motivaci a Taylora následovat.

Michael Hofmann