Sestry v sukni (tentokrát spíše v plavkách) opět výtržníky!

Dne 18. února t. r. v blíže nezjištěném čase mezi 11. a 15. hod. navštívili obávaní transgenderoví aktivisté oslovující se jako „Sestry v sukni“ (nikoli „bratři a sestry“, přestože většinu ze „Sester“ tvoří muži!) Vodní svět (Wasserwelt) v Čestlicích u Prahy (Tschestlitz bei Prag).

Tato pohlavně nevyhraněná skupina nejenže obtěžovala invalidními vozíky slušné, obyčejné, pokojné, mírumilovné, ekonomicky aktivní, daně platící, EET používající občany, nýbrž se i nepěkně a neuctivě chovala ke svým svěřencům, nebohé tělesně či mentálně znevýhodněné mládeži. Některé handicapované osoby byly doslova házeny do divé řeky Vodního světa, některým byl nasazován plovací kruh zvlášť zavrženíhodným způsobem, a to tak, že jedna „Sestra v sukni“ (dále jen „Sestra“) skočila do vody a přidržela kruh, druhá „Sestra“ poté uchopila osobu předtím sedící v invalidním vozíku a vhodila ji (!) do plovacího kruhu (nebo jiné plovací pomůcky – dle směrnice ČSN 098768 a EU 867985). Poté byly některé znevýhodněné osoby vynášeny po schodech směrem ke skluzavkám tobogánovitého charakteru, v nichž jezdily spolu se „Sestrami“ (po dvou, tedy v rozporu s ust. § 5 odst. 4 písm. a) Řádu Vodního světa).

Z uvedených skutečností jasně vyplývá, že této sociálně vyhrocené skupině nejde o pomoc handicapovaným, nýbrž je to uskupení čistě zločinné, výtržnického ražení, které jen kořistí z předstíraného soucitu se znevýhodněnými! Po tomto skutkovém jednání se osoby označující se jako „Sestry“ odebraly do výše položené restaurace, kde samozřejmě nejprve nakrmily samy sebe a poté teprve (a kdo ví, jestli) „obsloužili“ i své svěřence (jeden z nich obdržel dokonce pivo ležákovitého charakteru!). Všichni z personálu Vodního světa i Integrovaného záchranného systému obce Čestlice si oddechli, když „Sestry“ opustily areál aquaparku a vydaly se směrem k autobusové zastávce. Doufejme, že se naší obci tyto hanebné výtržnice (tj. „Sestry“) propříště vyhnou a najdou si jiné místo pro své řádění. Zároveň všechny osoby případně uvažující státi se sestráři v sukni (jedná se zejména o studenty žižkovského Gymnázia Na Pražačce, které aktivisté stále lákají – jsou jim slibovány různé tábory, výlety, jedničky z biologie a kdo ví, co všechno – do svých řad) před tímto důrazně varujeme: nedávejte se na dráhu zločinu!

Převzato z Policejního deníku maloměsta Čestlice, rubrika Krimi
Informoval Kryštof Dobeš

Fotografie z archívu kamerového systému Aquaparku a obce Čestlice: