Předávání Německých jazykových diplomů I. stupně

V úterý 4. října byly na Gymnáziu Na Pražačce předány Německé jazykové diplomy I. stupně, tzv. DSD I. Studenti, kteří v minulém školním roce tyto jazykové zkoušky konali, dosáhli vynikajících výsledků. Rozdali jsme 27 diplomů vyšší jazykové úrovně B1 a 7 certifikátů jazykové úrovně A2.

Slavnostního odpoledne se zúčastnila mj. i paní Dr. Karin Steffen, koordinátorka těchto zkoušek pro Českou republiku.

Velké poděkování patří všem pedagogům, kteří studenty na zkoušky připravovali, a samozřejmě i studentům, kteří měli odvahu a chuť do práce.

Za Gymnázium Na Pražačce
Jana Komardinová

Předávání Německých jazykových diplomů I. stupně ::    2016 Předávání Německých jazykových diplomů I. stupně ::    2016 Předávání Německých jazykových diplomů I. stupně ::    2016