Výměnný pobyt Sekundy D

Třetí týden v září proběhla druhá část výměnného pobytu našich žáků s Europaschule Bornheim. Během tohoto týdne pracovali žáci na projektu, který propojil dojmy z Prahy i ze setkání v Porýní. Prezentace smíšených skupin byly určitě zajímavé, originální i dobře výtvarně zvládnuté.

V rámci společného programu jsme navštívili města Bonn a Kolín nad Rýnem. Ve srovnáním s programem, který jsme připravili pro německé hosty v dubnu v Praze, měla německá strana ještě určitě rezervy.

Reciproční návštěva ale svůj cíl rozhodně naplnila, protože všichni zúčastnění potvrdili, že si celý týden užili, poznali nové kamarády a v cizojazyčném prostředí si ověřili, že se domluví.

Dobromila Janáčová

Výměnný pobyt Sekundy D :: 2012 Výměnný pobyt Sekundy D :: 2012 Výměnný pobyt Sekundy D :: 2012 Výměnný pobyt Sekundy D :: 2012