Konverzační soutěž

K pravidelným bodům prosincového plánu akcí naší školy patří konverzační soutěž v německém jazyce. Ve školním roce 2009/2010 byly tradičně obsazeny všechny kategorie, soutěžící si měli možnost poměřit své schopnosti a dovebnosti v různých komunikativních situacích, nejlepší postupovali do obvodního kola.

V kategorii II. C soutěžili 3 žáci, do dalšího kola postoupil Philipp Neckels z primy D. Kategorie II. B byla zastoupena 5 žáky, z nichž si v obvodním kole vedl nejlépe Dominik Vácha ze sekundy D, obsadil 1. místo.

V kategorii III. A se prezentovali 4 soutěžící, v obvodním kole si výborně počínala Aneta Bučková z kvinty D, neboť z 1. místa pokračovala do krajské části soutěže, kde obsadila 3. pozici.

Gratulujeme a děkujeme všem za skvělou reprezentaci školy.